achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Фасад Івано-Франківськ, фасадні роботи, штукатурка - Будівельна компанія Найсбуд

Фасадні роботи

Фасадні роботи допомагають прикрасити будинок і привести його в довершений вигляд. Вони полягають в оздобленні стін будівлі різноманітними матеріалами. Існує багато способів обробки фасаду будинку, однак найбільш надійними та поширеними є наступні:

1. Фасадна декоративна штукатурка є  одним із найдавніших способів фасадного облицювання. Попри свою поширеність, якість такого виду облицювання значною мірою залежить від якості попередньої підготовки стін. Фасадна штукатурка буває різних видів, основними з яких є:

•  мінеральна штукатурка — найбільш поширений вид. При мінеральній штукатурці використовується піщано-цементний розчин з додаванням різноманітних мінералів та пігментів. Даний вид штукатурки є паропроникним, що дозволяє утеплювати такі будинки мінватою чи пінопластом.

•  акрилова штукатурка — також є паропроникною, однак ще й досить еластичною, що робить дрібні тріщини практично непомітними. Акрилова штукатурка має суттєвий недолік — пил, який на неї потрапляє, практично неможливо змити, тому її не рекомендується використовувати на будинках, розташованих поблизу доріг.

•  силікатна штукатурка — на відміну від акрилової, поверхня такої штукатурки не притягує пил і легко миється та має гарний зовнішній вигляд. Цей вид штукатурки також є паропроникним, однак його не бажано застосовувати з утеплювачем з пінопласту.

•  силіконова штукатурка — це найбільш досконалий вид декоративної штукатурки на даний час. Вона паропроникна, може використовуватися з будь-яким утеплювачем, зберігає яскравість фарб, не притягує пил та може бути застосована на будь-яких будівлях, не зважаючи від того, який клімат в місцевості, де побудовано будинок.

Вибирати той чи інший вид штукатурки, а також проводити штукатурні роботи потрібно з врахуванням місця розташування будинку. Правильний вибір виду штукатурки вплине на довговічність як самої штукатурки, так і всього будинку.

2. Фасадні панелі — стійкі до корозії, не потребують попередньої підготовки, дозволяють створити вентильований фасад, мають хороші шумо- та теплоізоляційні показники. Одним  із вагомих недоліків є складність монтажу панелей, тому таку роботу слід довіряти тільки професіоналам. Основними видами фасадної панелі є: фасадні панелі з дерев’яних волокон, металеві фасадні панелі з полімерним покриттям, фасади з полімерних матеріалів (наприклад сайдинг), фасадні панелі зі спіненого поліуретану, фасадні сендвіч-панелі, фасадні панелі з фібро-цементних плит, скляні панелі.

3. Облицювальна цегла — в більшості випадків повнотіла, може бути різних кольорів. Вона потребує спеціальних навичок для укладання, є досить міцною та має чудові показники теплоізоляції.

4. Облицювання декоративним каменем — це є відносно новим способом облицювання фасадів. Разом із хорошою теплоізоляцією він є одним із найкрасивіших видів облицювання. Різноманітність фактур та кольорів декоративного каменю дозволяють виконати дизайн будинку в різних стилях.

Вибирати той чи інший вид фасадного облицювання слід, опираючись на різноманітні фактори: місце розташування, кліматичні умови, бюджет та естетичні вподобання. Зверніться до нас і фахівці будівельної компанії ТОВ "Найс Буд" проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір, а також якісно виконають фасадні роботи!