achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Фундаментні роботи Івано-Франківськ - Будівельна компанія Найсбуд

Фундаментні роботи

Фундаментні роботи — це один з перших етапів зведення будівель, незалежно від типу. Від якості виконання робіт на цьому етапі значним чином залежить якість будівництва в цілому.

Будівельна компанія ТОВ "Найс Буд" пропонує якісні послуги з виконання фундаментних робіт різного виду. В залежності від форми та способу опирання на грунт розрізняють наступні види фундаментів:

1. Стрічкові фундаменти є найбльш поширеними, вони споруджуються під стіни будинку або окремі опори. При зведенні під стіни, вони формують безперервні стіни під землею; при укладанні під окремі опори вони мають вигляд перехресних залізобетонних балок. До переваг фундаментів даного типу належать міцність, надійність та можливість використання для будівель будь-якої форми. При цьому, через необхідність проведення земляних робіт та формування опалубки, укладання фундаментів даного виду значно збільшує період будівництва; крім того такі фундаменти досить масивні та трудомісткі.

2. Стовпчасті фундаменти — одні з найдоступніших, однак вони не є найбільш поширеними. Суть стовпчастого фундаменту полягає в зведенні стовпів на всіх кутах та перетинах стін, під опорами сильно навантажених прогонів і т.д. Поверх цих стовпів укладаються обв’язувальні балки, і разом вони утворюють фундамент. Незважаючи на свою економічність, стовпчасті фундаменти мають і ряд недоліків, зокрема їх не можна застосовувати на горизонтально рухливих чи нестійких грунтах, при зведенні будинків з важкими стінами, а також при такому виді фундаменту виникають складнощі при влаштуванні цоколя.

3. Плитні фундаменти — це ті, що являють собою суцільну плиту з монолітного залізобетону або гратчасту плиту зі збірних перехресних залізобетонних балок. Плитні фундаменти укладаються під всією площею будівлі. Перевагами такого виду фундаментів є простота спорудження і можливість застосування на рухливих та нестійких грунтах. Головним недоліком є висока вартість робіт, яко обумовлена необхідністю використання великої кількості бетону і металу для армування.

Виходячи з того, що кожен вид фундаменту має свої недоліки та переваги, можна зробити висновок, що слід обирати той чи інший вид фундаменту, в залежності від призначення будівлі, місцевості розташування і виду грунтів. Зверніться до нас і наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Надійність фундаменту залежить від кількох факторів, зокрема від правильного вибору виду фундаменту і якісної гідроізоляції. Гідроізоляція фундаменту передбачає обробку всієї поверхні фундаменту, котра дотикається до грунту.  Використовуються такі види гідроізоляції:

Виходячи з того, що кожен вид фундаменту має свої недоліки та переваги, можна зробити висновок, що слід обирати той чи інший вид фундаменту, в залежності від призначення будівлі, місцевості розташування і виду грунтів.

  1. обмазувальна, з використанням бітумно-полімерних та бітумно-гумових мастик та сумішей
  2. обклеювальна, при якій на попередньо підготовлену поверхню за допомогою спеціальної мастики наклеюються плівкові та рулонні матеріали
  3. проникаючу, що полягає у нанесенні на зовнішню та внутрішню сторону цементних сумішей з подрібненим кварцовим піском, що вступаючи в хімічну реакцію з бетоном, утворює на поверхні фундаменту кристалічні комплекси, ущільнюючи опорні конструкції
  4. екранну, з використанням глиняного замка чи спеціальних панелей з бетонистої глини.

Зверніться до нас і наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!