achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Мурування стін | Найсбуд

Мурування стін

Після закінчення спорудження фундаменту необхідно дати йому затвердіти. Потім можна переходити до наступного етапу будівництва — мурування (влаштування) стін. Стіни будівлі повинні бути міцними, довговічними, мати хороші показними звуко- та термоізоляції. Вибір матеріалу для зведення стін залежить від клімату, в умовах якого перебуватиме будівля, а також від фінансової спроможності придбати той чи інший матеріал.

В залежності від виду оздоблювального матеріалу стіни бувають:

1. Цегляні. Як будівельний матеріал цеглу широко застосовують в міському та сільському будівництві. Переважно застосовують червону та білу (або силікатну) цеглу. При облицювальних роботах також використовують декоративну цеглу різних кольорів. Товщина зовнішньої стіни за такого виду стін  може бути одна, півтори, дві чи більше цеглин, в залежності від вимог до мінімальних зимових температур на місцевості та вимог щодо міцності споруди. Також на міцність стін значною мірою впливає правильність перев’язки цегли та якість швів.

2. Монолітні, або мілкоблочні. Стіни з монолітного бетону досить популярні серед забудовників, оскільки вони мають досить хороші експлуатаційні властивості, незважаючи на помірну вартість та простоту технології зведення. Ця технологія передбачає використання пересувної щитової опалубки, котру зсередини покривають синтетичною плівкою чи пергаміном. Всередину опалубки укладають готовий бетон певних марок. Такі стіни часто облицьовують цеглою, котра крім декоративної функції, виконує функцію опалубки.

3. Рубані стіни. Збираються такі стіни з колод переважно свіжозрубаних листяних та хвойних дерев, котрі при збірці укладаються горизонтально. Спеціально підбираються колоди приблизно однакового діаметру з похибкою +\-1 сантиметр на 1 метр довжини. Стіни такого виду досить економічні і швидко зводяться, однак вони є менш стійкими до пожеж, схильні до усадки та мають інші обмеження щодо використання.

4. Каркасні та панельні стіни є найбільш економічними. Каркасні стіни утворюють дерев’яний каркас, з двох сторін обшитий листовим матеріалом чи дошками. В якості утеплювача використовують скловату, тирсу або мох. Органічні утеплювачі попередньо обробляють антисептиком.

Зверніться до нас і фахівці компанії ТОВ "Найс Буд" допоможуть Вам зробити правильний вибір конструкцій стін і професійно зведуть стіни вибраного типу.