achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Дах Івано-Франківськ, покрівельні роботи в Івано-Франківську - Будівельна компанія Найсбуд

Покрівельні роботи

Покрівельні роботи — це наступний після зведення стін етап будівельних робіт. Він також досить важливий, адже дах як конструкція на верху будівлі призначений для захисту від атмосферних впливів та збереження тепла. Крім того він виконує декоративну функцію, прикрашаючи будівлю.

Складовими частинами будь-якого даху є:

1. Перекриття — є каркасом даху, його головною несучою конструкцією, котра призначена для утримання власної ваги даху, а також ваги снігу взимку чи витримування поривів вітру. Помилки при конструюванні перекриття можуть негативно позначитися на властивостях покрівлі загалом, тому монтаж каркасу даху слід довіряти тільки професіоналам.

2. Покрівля — це оболонка даху, її верхній шар. Вона виконує естетичну функцію, прикрашаючи будинок, однак окрім того на покрівлю безпосередньо здійснюється вплив атмосфери, а саме тому вона повинна відповідати гідроізоляційним і термозахисним вимогам.

Вибір конструкції даху і перекриття тісно пов’язані між собою, оскільки для різних матеріалів покрівлі допускаються різні кути нахилу перекриття. Зверніться до будівельної компанії, ми професійно підберемо матеріал покрівлі та правильну конструкцію перекриття і якісно виконаємо монтажні роботи!