achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Встановлення вікон та дверей | Найсбуд

Встановлення вікон та дверей

Встановлення вікон та дверей є не менш відповідальним процесом, ніж, до прикладу, монтаж стін, адже якість вікон та дверей впливає на енергоефективність будівлі, звукоізоляцію і навіть певним чином на її захищеність. Саме тому до процесу їх вибору та встановлення слід підходити дуже ретельно.

Існує декілька видів матеріалів, з котрих виготовляють рами вікон. Раніше традиційним матеріалом для віконних рам вважалося дерево, однак з стрімким розвитком промислового виробництва вікон з пластикового профілю дерев’яні вікна відійшли на другий план. Також в якості матеріалів для виготовлення вікон використовують алюміній або євробрус.

Металопластикові вікна (ПВХ-вікна) — найбільш поширені в даний час, завдяки прекрасним експлуатаційним властивостям. Такі вікна складаються з запаяного полівінілхлоридного шару ззовні та металевого профілю всередині, надійно скріпленого шурупами. Перевагами таких вікон є те, що вони забезпечують чудову енергоефективність та теплоізоляцію, перешкоджають утворенню протягів, не потребують фарбування і є нечутливими до перепадів температур та вологості. Недоліками є те, що вони не забезпечують мікроциркуляцію повітряних мас, повністю ізолюють будівлю від навколишнього світу, а також необхідність додавання посилюючих профілів для вітражних вікон великого розміру.

Вікна з алюмінію — за зовнішніми характеристиками досить схожі до металопластикових вікон за конструкцією та фурнітурою. При цьому вони мають підвищену надійність, що дозволяє використовувати їх для установки об’ємних вітражів та дверей в громадських місцях. Такі вікна можуть мати теплий і холодний профіль. Теплий використовується для житлових приміщень, а хоодний - для нежитлових. Головним недоліком є досить висока вартість таких вікон.

Вікна з євробруса — є відносно новими для вітчизняних споживачів, але попит на них поступово підвищується. Євробрусом називають конструкцію з трьох склеєних брусків, в яких волокна розташовуються перпендикулярно один до одного. Безперечними перевагами таких вікон є довговічність, гіпоалергенність та стійкість до перепадів температури і вологості. Головним недоліком є висока ціна, хоча вона цілком себе виправдовує відмінними характеристиками.

Дерев’яні вікна — донедавна були найбільш поширеними, адже дерево — це “живий” дихаючий матеріал, який забезпечує хорошу мікроциркуляцію повітря, до того ж такі рами не піддаються впливу температури. Однак існує і ряд недоліків, а саме: необхідність періодично фарбувати чи лакувати, нестійкість до високої вологості, негерметичність та досить висока вартість.

Двері в приміщенні відіграють дуже важливу роль, оскільки від їх якості залежить його комфорт і затишок. На ринку існує велика кількість дверей різних видів з пластику, дерева, скла, алюмінію та інших матеріалів; як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Існує велика кількість різноманітних класифікацій дверей, зокрема за місцем розташування вони бувають вхідні, міжкімнатні, вітальні, коридорні, сходові, кухонні, балконні, горищні; за способом відкривання розпашні, розсувні, складні та маятникові. Також розрізняють види дверей за матеріалами виготовлення, числом полотен, функціональним призначенням та іншими характеристиками.

Фахівці компанії ТОВ "Найс Буд" допоможуть Вам зробити правильний вибір та якісно виконають монтаж вікон і дверей!