achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Дизайн | Найсбуд

Дизайн

Перед початком будівництва будівель, незалежно від цільового призначенням необхідно зробити проект. В процесі проектування та дизайну розробляються візуальні, технічні та експлуатаційні властивості будівлі.

Фахівці компанії ТОВ "Найс Буд" надають якісні послуги в наступних галузях архітектурного дизайну:

1. Дизайн фасаду будівлі — розробка красивого зовнішнього вигляду будинку є досить важливою, оскільки першим, на що звертають увагу люди, дивлячись на будинок є фасад. Для дизайну фасаду будинку використовують різні матеріали, зокрема камінь (натуральний та штучний), керамограніт, цегла тощо. Крім того прикрасити фасад будинку можна окремими декоративними елементами, такими як, колони, напівколони, пілястри, арки тощо.

2. Дизайн внутрішніх приміщень — розробка та візуалізація інтер’єру приміщень. Головними вимогами до дизайну інтер’єру є функціональність, краса та комфорт. При розробці дизайну інтер’єру необхідно визначити смаки власника будинку і постійно контактувати з ним, коректуючи проект дизайну з врахуванням його побажань. Після розробки дизайн-проекту починається його реалізація, котра завершується декорування і комплектуванням приміщення меблями, сантехнікою, світильниками та іншими елементами.

3. Ландшафтний дизайн та озеленення території надає території особливо красивого вигляду, завдяки використанню таких природних компонентів як вода, рослинність та рельєф. Крім того, при ландшафтному дизайні робляться декоративні доріжки та містки, альтанки, альпійські гірки. Все це візуально збагачує прибудинкову територію. При ландшафтному дизайні, як і при інших видах дизайну, необхідно максимально розкрити та врахувати побажання замовника.

4. Дизайн малих архітектурних форм — незважаючи на те, що основними елементами прибудинкової території є рослини, доповнити її візуально та функціонально можна з допомогою малих архітектурних форм, а саме: альтанок, павільйонів, арок, декоративних містків, барбекю, декоративних ліхтарів тощо.