achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Монтаж плитки | Найсбуд

Монтаж плитки

Монтаж (укладання) плитки є одним із завершальних етапів при капітальному ремонті квартир та ремонті під ключ, проте є досить відповідальним і вимагає ретельної підготовки. Плитка укладається з врахуванням того, що вона служитиме тривалий термін, а це слід враховувати при виборі розміру, кольору та фактури плитки. Плитка ідеально підходить для обробки ванних кімнат та санвузлів, підлог на кухні, в коридорах і на сходових майданчиках і  інших зонах підвищеного зносу. Також під плитку часто встановлюють електричну чи водяну теплу підлогу.

Плитка укладається на рівну та тверду основу. Якість покриття плитки залежить від якості робіт і якості самої плитки. Укладання плитки є тільки частиною плиткових робіт в приміщенні, вони починаються розробкою дизайн-проекту підлоги, розрахунком необхідної кількості плитки, а закінчуються підготовкою клейових сумішей та безпосереднім укладанням плитки. Тому необхідно сумлінно дотримуватись усіх етапів технології укладання плитки. Завершальним етапом укладання плитки є затирання швів.

Якісним укладання плиткового покриття вважається таке, що відповідає наступним вимогам:

1. облицьована поверхня є рівною;

2. рівномірні та рівні шви витриманого розміру;

3. відсутні дефекти — як заводські, так і ті, що могли виникнути в процесі укладання;

4. плитка повністю очищена від клейових і затирочних сумішей.