Сантехнічні роботи

Компанія ТОВ "Найс Буд" професійно виконує сантехнічні роботи всіх видів від проектування та влаштування систем водопостачання та відведення всередині будинку до ремонту та відновлення існуючих мереж.

В роботі дотримуємось основних вимог до системи водопостачання в приміщенні, а саме:

1. Функціональність — система повинна підтримувати підключення до неї всіх видів сантехнічних приладів (ванна, унітаз, раковина, душова кабіна і т.д.). У випадку, якщо до приміщення не підведено гаряче водопостачання, то в систему необхідно включити водонагрівач.

2. Надійність — система повинна справно працювати і бути максимально захищеною від протікань. Також необхідно передбачити можливість швидко перекрити водопостачання на випадок, якщо протікання таки трапилося. Також можливо підключити систему автоматичного перекриття води на випадок, якщо протікання трапилося в той час, коли господарі відсутні в приміщенні.

3. Зручність обслуговування — система повинна бути спроектована таким чином, щоб містити мінімальну кількість вузлів обслуговування. Крім того необхідно передбачити легкий доступ сантехніка до таких вузлів.

4. Захист сантехнічних приладів — всі вузли та прилади системи повинні служити максимально довгий термін і бути захищеними від різких перепадів тиску чи шкідливих домішок у воді.

5. Ціна — загальна вартість сантехнічного обладнання, монтажу системи і її обслуговування повинна бути помірною.

6. Прихованість — всі інженерні мережі повинні бути прихованими, а на виду залишаються тільки сантехнічні прилади, з котрими взаємодіють господарі будинку.