achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Сантехнічні роботи Івано-Франківськ - Будівельна компанія Найсбуд

Сантехнічні роботи

Компанія ТОВ "Найс Буд" професійно виконує сантехнічні роботи всіх видів від проектування та влаштування систем водопостачання та відведення всередині будинку до ремонту та відновлення існуючих мереж.

В роботі дотримуємось основних вимог до системи водопостачання в приміщенні, а саме:

1. Функціональність — система повинна підтримувати підключення до неї всіх видів сантехнічних приладів (ванна, унітаз, раковина, душова кабіна і т.д.). У випадку, якщо до приміщення не підведено гаряче водопостачання, то в систему необхідно включити водонагрівач.

2. Надійність — система повинна справно працювати і бути максимально захищеною від протікань. Також необхідно передбачити можливість швидко перекрити водопостачання на випадок, якщо протікання таки трапилося. Також можливо підключити систему автоматичного перекриття води на випадок, якщо протікання трапилося в той час, коли господарі відсутні в приміщенні.

3. Зручність обслуговування — система повинна бути спроектована таким чином, щоб містити мінімальну кількість вузлів обслуговування. Крім того необхідно передбачити легкий доступ сантехніка до таких вузлів.

4. Захист сантехнічних приладів — всі вузли та прилади системи повинні служити максимально довгий термін і бути захищеними від різких перепадів тиску чи шкідливих домішок у воді.

5. Ціна — загальна вартість сантехнічного обладнання, монтажу системи і її обслуговування повинна бути помірною.

6. Прихованість — всі інженерні мережі повинні бути прихованими, а на виду залишаються тільки сантехнічні прилади, з котрими взаємодіють господарі будинку.