achart403.blogspot.com | closerblogger.blogspot.com | cybercara.blogspot.com | www.penampung-konten.com | iprosiding.usm.ac.id/blog | kkn.lppm.usm.ac.id Улаштування слелі, стін, підлоги. Стяжка підлоги | Найсбуд

Улаштування слелі, стін, підлоги. Стяжка підлоги

Будівельна компанія ТОВ "Найс Буд" пропонує професійні послуги з улаштування стелі, стін, підлоги а також стяжки підлоги.

Улаштування стелі

Улаштування стелі є одним із завершальних етапів ремонтних робіт в приміщенні. Від правильності підбору виду стелі, матеріалів та власне робіт з її улаштування значною мірою залежить комфорт у приміщенні та його освітленість. Для обробки стелі використовують метал, дерево, полімерні і мінераловатні плити, тканину, дзеркала, фарбу, шпалери тощо. Також часто використовують підвісні, натяжні та комбіновані стелі.

Підвісні стелі допомагають надати приміщенню унікального зовнішнього вигляду та легко приховати будь-які комунікації чи недоліки поверхні стелі. Завдяки різним варіантам підсвічування можна надати підвісним стелям неперевершений вигляд.

Натяжні стелі є одними із найсучасніших і виконуються із дуже міцних вінілових полотен. Перевагами таких стель є надзвичайна міцність та якість поверхні, вони не горять і не бояться вологи, швидко монтуються та здатні витримувати значні навантаження. Недоліками таких стель є досить висока ціна, обумовлена високою якістю матеріалу та специфікою процесу монтажу, а також нестійкість до гострих поверхонь, котрі здатні безповоротно пошкодити стелю.

Улаштування стін

Улаштування стін є найбільш об’ємним етапом ремонтних робіт, тому що стіни займають значно більшу площу в порівнянні з стелею. Для оздоблювання стін використовуються різні матеріали в залежності від призначення кімнат та побажань щодо зовнішнього вигляду.

Серед оздоблювальних матеріалів стін розрізняють наступні:

1. Декоративна штукатурка є стійкою до вологи і механічних пошкоджень, проста в нанесенні і також пропонує широку гамму кольорів та фактур.

2. Фарбування — один із найстаріших способі оздоблення стін, є досить простим у застосуванні та досить просто поєднується з іншими видами декору. Найчастіше використовують водоемульсійну та акрилову фарби, що не порушують вологообміну стіни.

3. Шпалери — також досить старий спосіб оздоблення, однак із появою на ринку принципово нових видів шпалер він повертає собі популярність.  До переваг шпалер слід віднести великий вибір, легкість нанесення та досить низька вартість.

4. Панелі бувають листові, складні рейкові та складні плиткові. Виготовляються із натурального дерева, ДСП, МДФ чи ПВХ і досить прості в монтажі.

5. Керамічна плитка — це найміцніший та найбільш практичний матеріал для оздоблення стін, зокрема на кухні та у ванні.

6. Тканинне покриття — драпування стін тканиною є одним із найсучасніших способів оздоблення стін, що дарує відчуття м’якості, тепла та комфорту. Такий спосіб є простим в монтажі і багатим за кольорами та фактурою, однак вартість його є досить високою.

7. Пробка — до переваг пробкового покриття слід віднести простоту монтажу, чудову звуко- та теплоізоляцію, а головним недоліком є відсутність багатого вибору кольорів.

Стяжка підлоги

Для вирівнювання поверхні та забезпечення нормованого теплозасвоєння виконують стяжку підлоги, котра укладається поверх перекриття або на допоміжних шарах (тепло- чи звукоізоляційних).

Стяжки бувають суцільними і збірними. Суцільні стяжки найчастіше виконуються із цементно-піщаного розчину, а їх недоліком була необхідність тривалої витримки для набору міцності та висихання. Збірні стяжки складаються із повністю готових елементів, з’єднаних швами.­

Улаштування підлоги

Для улаштування підлоги використовуються різноманітні матеріали в залежності від цільового призначення приміщення. Відрізняються матеріали також і за складністю нанесення — одні вимагають спеціальних навичок і інструментів, інші ж може укласти навіть початківець.

До матеріалів, що використовують при укладанні підлоги відносяться:

1. Лінолеум — відмінний бюджетний варіант покриття, виготовлений з полімеру. Має безліч орнаментів, легко монтується і має хороші експлуатаційні властивості.

2. Оргаліт — покриття з пресованих волокон целюлози і полімеру. Через низьку вологостійкість рідко використовується в якості основного покриття і часто служить підкладкою.

3. Керамічна плитка — досить популярний вид покриття підлоги, добре підходить для приміщень з великим рівнем вологи. До того ж за плиткою легко доглядати.

4. Керамограніт — волого- та термостійкий матеріал, виготовлений із гранічтно-глиняної суміші. Має дуже хорошу стійкість до механічних пошкоджень.

5. Паркет — є елітним підлоговим покриттям. Може бути у вигляді невеликих дерев’яних дощок, плит, щитів. Паркет має слабку зносостійкість і може бути безповоротно пошкоджений під дією вологи,

6. Підлогова дошка — екологічно чистий матеріал з натурального дерева, є досить міцним і красивим. Найчастіше використовується на верандах, балконах і житлових кімнатах.

7. Наливна підлога — це один із найсучасніших способів покриття підлоги, виконується з полімеру. Цей спосіб є досить трудомістким і складним, однак при механічних пошкодженнях такі підлоги підлягають точковому ремонту.

8. Ковролін — покриття підлоги, що виконується із натуральних або синтетичних матеріалів, має хорошу тепло- та звукоізоляцію, однак досить швидко вбирає пил і важко чиститься.